Yaşam

Organizasyon 71. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Organizasyon Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’de yayınlanan ve reytingleri alt üst eden aksiyon dizisi Teşkilat dün akşam 71. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Başrollerini Deniz Baysal Yurtçu ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı, Alim İmal imzalı Teşkilat’ın bu sezonki senaryosu herkesi şaşırttı. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ajansın son bölümü tek parça tam ekran…

Organizasyonun son bölümünde; Ömer ve Zehra’yı bu hale getiren düşmanları ise tam karşılarındadır.

Zehra, bugüne kadar aradığı tüm gerçeklerin ve cevapların Siyah İnci’de saklı olduğunu öğrenir. Ömer’in sakladığı şey gün yüzüne çıkmak üzeredir.

Sacide yas tutmaya devam ederken, Efkar ve Korkut’un istihbarat altındaki ilk işi ikiliyi adım adım büyük bir yol ayrımına götürür.

Hartley planlarını hızlandırmak istiyor. Bu yüzden oyuna büyük kozunu koyuyor. Grup ise tehdidin kaynağını öğrenince imkansız bir görevi başarmak için sahaya atılır.

Zehra merak ettiği tüm gerçeklerle birer birer yüzleşir. Ömer’in sırrı ortaya çıktı.

Ajans Önceki Bölümde Neler Oldu?

Efkar’ın yaşadığını gören Korkut büyük bir şok yaşar. Hasan Atmaca’nın yaşadığından habersiz olan Sacide’nin acısı onu duygulandırır. Halit Lider, Efkar ve Korkut’a bir teklifte bulunur ve onlardan bir karar vermelerini ister. Bu sert karar Efkar’ı yeniden ailesinden ayırmanın eşiğine getirecektir. Siyah İnci’nin işleri devralmasıyla Ömer ve Zehra cephesinde geçmişin izleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkar. Zehra, Ömer’le olan geçmiş anılarını deşerken Ömer’in geri çekilmesi durumu daha da karmaşık hale getirir. Er ya da geç gerçek ortaya çıkarsa hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Organizasyon Bölüm 71 Tek Segment İzleme Ekranı

ORGANİZASYON SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE EKRANI

haber-emirdag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu