Haber

İsmail Kartal: ‘Bütün kupalara adayız’

– İsmail Kartal: “Bütün kupalara adayız”

İsmail Kartal, Fenerbahçe’de 40. yıl plaketini aldı

İSTANBUL – 40. yıl plaketini Başkan Ali Koç’tan alan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, “Bu sezon Allah’ın izniyle ben ve oyuncularım gece gündüz çalışıyoruz. Tüm kupalara adayız” dedi.

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıda Fenerbahçe kongre üyeliğinde 40, 50 ve 60. yılını dolduran üyelere plaketleri Lider Ali Koç tarafından takdim edildi. Yoğun alkışlar eşliğinde sahneye davet edilen sarı lacivertlilerin efsane oyuncularından Ogün Altıparmak, 50. yıl plaketini alırken şunları söyledi:

“Ben Ogün Altıparmak, 10 Kasım 1938 doğumluyum. Onun için bana Ogün adını verdiler. Fenerbahçeliyim, Müslümanım ve Türkiye vatandaşıyım. 60 yıl Fenerbahçe’de görev yaptım. spor Ticaret yaptım, ticaret yaptım, siyaset yaptım, sosyal bir hayat yaşadım. sana şükran borçluyum Fenerbahçe için her şeyi yapmalıyız, Ali Koç abimize çok teşekkür ediyorum.”

İsmail Kartal: “Bütün kupalara adayız”

Yüksek Kurul Heyet Toplantısı’na ailesiyle katılan Fenerbahçe Futbol Takımı Teknik Direktörü İsmail Kartal, 40. yıl plaketini Başkan Ali Koç’tan aldı. Kongre üyeleriyle Fenerbahçe anılarını paylaşan Kartal, camiaya birlik mesajı vererek, “Fenerbahçe ailesi olarak birlik olduk derken tüm dünyaya mesaj verdik. Bizi yıkamadılar, yıkamazlardı. bizi bölmeyin ama biz birlik olursak bu kulübün neler yapabileceğini herkese gösterdik.Allah’ın izniyle ben ve oyuncularım gece gündüz çalışıyoruz.Tüm kupalara adayız.Kızgınlıkları bir kenara bırakarak kucaklaşmalıyız. geçmişteki kırgınlıklar çünkü biz Fenerbahçe’yiz Fenerbahçe hepimizin Fenerbahçe hepimizin Sopayı takan en iyi oyuncudur Sahaya sopayı takarak çıkan en iyi kadrodur Cemaat her şeyin en iyisine layıktır” dedi.

haber-kestel.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu