Haber

Ayhan Sicimoğlu’ndan Digiturk’e deprem tepkisi: ​​Bölümler yeniden yayınlanıyor

Merkez üssü Maraş’ın Pazarcık ilçesinde olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 10 ilde yıkıma neden oldu. Üç gün önce meydana gelen depremlerle ilgili son yapılan resmi paylaşımlara göre 8 bin 574 kişi hayatını kaybetti, 49 bin 133 kişi de yaralandı.

Afet bölgelerine giden muhabir ve gazeteciler enkaz çalışmaları ve ihtiyaçlar hakkında bilgi verirken, Digitürk de Ayhan Sicimoğlu’nun “Gastronomi Maceraları ve Limonata” adlı programının eski bölümlerini yayınlamaya başladı.

Digiturk’ün yayınına tepki gösteren Ayhan Sicimoğlu Yapım Ekibi yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Sevgili izleyicilerimiz. Aralık 2021 prestiji ile Digiturk ile hiçbir bağımız yoktur. Televizyonda yayınlanan Gastronomi Maceraları ve Limonata bölümleri eski bölümlerin tekrarıdır. Böylesine sancılı bir dönemde ekranda karşınıza çıkan bu programlardan Ayhan Sicimoğlu ve biz sorumlu değiliz. Bilginize. Yaşanan felaketin hüznünü ve acısını tüm kalbimizde hissediyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu