Haber

Hogwarts Legacy için geliştirilmekte olan çok oyunculu mod

Tek oyunculu Skyrim ve Fallout 4 gibi Bethesda oyunları için çok oyunculu modlar geliştiren ekip Skyrim Together, Avalanche Software’in açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy için çok oyunculu mod geliştiriyor.

HOGWARTS LEGACY MULTIPLAYER MODE GELİŞTİRME AŞAMASINDA

YouTube kanalı The Together Team’de yayınlanan videoda, Hogwarts Legacy’nin çok oyunculu modu HogWarp için test adımlarını gösteren görsel yayınlandı. Geliştirilen modun prototipini takipçileriyle paylaşan mod geliştirici grubu, arkadaşlarınızla Hogwarts’ı keşfetmenizi hedefliyor.

HOGWARP ERKEN ERİŞİMDE

HogWarp modu henüz erken erişim aşamasında olduğu için sadece Patreon üzerinden satın alınarak oynanabiliyor. En az 10 Euro bağış yapan Patreon üyeleri, Hogwarts Legacy’nin çok oyunculu modu HogWarp’a erken erişim hakkı kazanacak.

Mod yapımcısı Yamashi, “Amacımız, karakteri oyuncunun görünümü, animasyonları ve yumurtlama NPC’leri için nasıl temel hale getireceğimizi bulmaktır” dedi. “Kendimiz özel çok oyunculu içerik oluşturmayacağız, insanların vanilya oyununun keyfini çıkarması ve muhtemelen daha sonra kendilerini genişletmesi için istikrarlı bir çerçeve sağlamak istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu