Haber

Erdoğan: Karanlık pazarlıklarını gizlemek için birdenbire etnisite ve mezhep tartışması başlatıyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Maraş’ta düzenlenen “Deprem Kurbanları ile Kutlama” etkinliğine katıldı.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun burada yaptığı konuşmada “Alevi” ifadesine de yer veren Erdoğan, “Kara pazarlıklarını gizlemek için etnisite ve mezhep tartışması başlatıyorlar. Bu ülkede kimse kimseye sormuyor. kökenleri veya mezhepleri” diye ekledi. Seccadenin ne olduğunu, ağzından çıkanı bilmeyenlerin seçim öncesi başlattığı bu istismar politikasının ülkemizde yeri yoktur.”

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

DEPREM TURİSTLERİ: Bizi deprem turisti ile karıştırmayın. Cumhur İttifakı, rezalet ittifakı gibi değil. Cumhurbaşkanlığı ne derse onu yapar.

FAŞİZMİN EN İLK BİÇİMİ:Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün adının arkasına sığınanların, faşizmin en ilkel biçimini bu ülkeye empoze etmelerinin üzerinden çok zaman geçti.

ESKİ TÜRKİYE HASTALIKLARI: Birileri eski Türkiye’nin hastalıkları gibi bu bahisleri kaşıyıp kanamanın peşinde. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar buna izin vermeyeceğiz.

HELAL KAYNAK:Karadeniz gazıyla ülkemize maliyeti 500 milyar dolar ile 1 trilyon dolar arasında hesaplanan yerli, milli, helal bir beyaz süt kaynağı kazandırdık. DETAYLAR GELİYOR…

haberbeylikduzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu